Antikorozní materiály BRANOpac GmbH

logo big branopac okraje2Již více než 25 let působíme na českém trhu s obaly a balením. Během svého působení od roku 1991 jsme načerpali velké množství zkušeností v oblasti exportního balení a antikorozní ochrany, které bychom rádi dále předali našim zákazníkům. 

    

 

 

Jak pracují VCI Inhibitory?
Jedná se o fyzikálně chemický proces, kdy se inhibitory v uzavřeném obalu vypařují ze svého nosiče např. papíru nebo fólie a začínají vytvářet ochrannou atmosféru.
Jeho molekuly se již za několik desítek
minut usazují přímo na povrchu kovových dílu. Tím jednak zabraňují molekulám vody být v přímém styku s povrchem dílu a dále vyrovnávají elektrický potenciál a tím brzdí korozní proudy, které korozi způsobují. Při správné koncentraci inhibitoru, koroze výrobku nevzniká ani po 24 měsících přepravy či uskladnění.

Díky samotným realizacím balení jsme byli schopni objektivně posoudit jak podstatný vliv na naši práci má kvalitní balicí materiál společně s vývojem a laboratorním zázemím. Z tohoto důvodu jsme si hned v úvodu vybrali produkty značky BRANOpac GmbH, které používáme při našich realizacích balení již od roku 1998.

V roce 2013 jsme získali oficiální zastoupení společnosti BRANOpac GmbH pro ČR. Společnost BRANOpac ,GmbH je na trhu s antikorozními materiály již 60 let a patří v této oblasti mezi uznávanou světovou špičku.

 

 

Video Kment - Výroba VCI antikorozních obalů: 

Video Princip VCI inhibitorů koroze:

Nahoru