FERROguard/MULTIguard VCI papír (basic)

multiguard-pleuel-2003-ii

Antikorozní papíry FERROguard MULTIguard jsou kvalitní pevné papíry s obsahem VCI inhibitorů (Volatile Corrosion Inhibitors) chránících Vaše zboží proti korozi. Papíry MULTIguard neobsahují dusitany. V balení se z těchto papírů vypařuje inhibitor a vytváří ochrannou atmosféru, která zabraňuje tvorbě koroze na kovových dílech. 

 

Díky stálému vypařování inhibitorů se i po krátkém otevření obalu ochranná atmosféra znovu rychle obnoví. Papíry MULTIguard působí na dotyk, ale i bezdotykově až na vzdálenost 30 cm. Dle potřeby mohou být použity jako přířezy, proložky, nebo jako výplň celého obalu. MULTIguard je vhodný pro expedici, výrobu a skladování.

Rychlost vytvoření ochranné atmosféry závisí na velikosti balení a množství použitého papíru. Jako obecné pravidlo platí, že při vzdálenosti 30 cm se ochrana vytvoří do 15 minut. U mědi a jejích slitin se při vzdálenosti 12 cm vytváří ochranná atmosféra po 24 hodinách. Litina je chráněna pouze při přímém kontaktu. Čím těsnější je venkovní obal, tím delší je doba ochrany.

MULTIguard
 • chrání: ocel, litinu (jen při přímém kontaktu), zinek, chrom, měď, mosaz, bronz, čistý hliník, čistý cín
 • není vhodný: pro kadmium, olovo, pájecí cín, magnézium, wolfram a molybden
 • technický listpdfMULTIguard

FERROguard R
 • chrání: ocel, litou ocel a litinu
 • není vhodný: na zinek, olovo, pájecí cín, magnézium, wolfram a molybden, měď a její slitiny
 • technický list: pdfFERROguard

   

  Nezávazná poptávka

  Nesprávný formát
  Nesprávný formát
  Nesprávný formát
  Nesprávný formát
  Nesprávný formát
  Nesprávný formát

  * takto označená pole jsou povinná

  Nahoru