TROPAgel - AL-barierové folie a vysoušedla

img-6153TROPAgel a folie TRIpac jsou špičkové materiály pro realizaci barierového balení. Sáčky TROPAgel obsahují vysoce aktivní vysoušecí látky, folie TRIpac zaručujě pevnost a těsnost obalu.

 

320997851-20110322-111713-baude319830-profile-product-picture Vysoušedla TROPAgel jsou prachotěsné sáčky z materiálu fleece. Sáčky s vysoušedly jsou vyráběny s  vysoce aktivními vysoušecími látkami, které díky své poréznosti zaručují vysoký stupeň vysušení vzduchu.  Pohlcovací schopnost může činit až 35 % jejich vlastní hmotnosti při 80 % relativní vlhkosti a 25 °C. Sáčky  s vysoušedly TROPAgel jsou chemicky netečné a nenapadají jiné látky. Jsou biologicky odbouratelné,  šetrné k životnímu prostředí, nejedovaté a mohou být likvidovány s běžným domácím odpadem.

 

03Folie TRIpac, LAMIpac jsou hlinííkové, třívrstvé bariérové fólie, určené pro exportní balení výrobků. Jsou vyvinuty pro nepravidelně formované ocelové díly a stroje s ostrými hranami. Nepropustí vodní páry, tuky a oleje. Jsou mechanicky odolné, poddajné, z vnitřní strany svařitelné a teplotně stabilní od -40°C do +80 °C. Pomocí svářecích kleští lze svařovat malé sáčky, velké vaky, nebo opětovně uzavřít otevřený obal.

 BRANOpac Logo malé

Nahoru