Dřevěné obaly

Dřevěné bedny a obaly KmentObal či bedna má v první řadě plnit funkci ochrannou. Nepochybně je však také vizitkou Vaší firmy a prodávaného výrobku - vždyť obal je to, co zákazník uvidí jako první! Bedny včetně nadrozměrných obalů navrhujeme pomocí námi vyvinutého software ExBox k použití pro kamionovou, železniční, lodní i leteckou přepravu.

 
  • Moderní výrobní zázemí
  • Více než 25 let zkušeností
  • Vysoká flexibilita
  • Konstrukční software ExBox
  • Dle standardů HPE a DIN
  • Vlastní produkce řeziva
  • IPPC - ISPM FAO No. 15

Díky širokému spektru přepravovaných výrobků a typů přepravy vychází naše obaly především ze standardu HPE, ale i norem ČSN, DIN, GOST a dalších. Při konstrukci čerpáme především ze znalostí přepravního řetězce a požadavků mezinárodních přepravních standardů. 

Největším přínosem jsou pak letité zkušenosti konstrukce obalů pro nepřeberné množství typů výrobků, jako jsou např. elektronika, výrobní celky, stroje, elektrorozvaděče, hydraulika, armatury, sklo apod. Naší hlavní prioritou je bezpečnost Vašeho výrobku při přepravě.

V našem výrobním areálu máme k dispozici moderní a výkonné zázemí a to od výroby řeziva, přes HT tepelné ošetření dle standardu IPPC - ISPM FAO No. 15, CNC přířezové automaty, CNC formátovací centrum, pneumatické sbíjecí pracoviště apod. Bedny pak vyrábíme z kvalitního řeziva vlastní produkce v kombinaci výplní z OSB desky, vodostálé překližky či jiných velkoplošných materiálů.

Poskytneme Vám profesionální poradenskou činnost, pomůžeme formulovat Vaše požadavky a vyhodnotit nabízená řešení. Dokážeme vyřešit i specifické požadavky na použité materiály, opakované použití obalů, recyklovatelnost, zajištění fytocertifikátu apod.

Ukázky realizací dřevěných beden a obalů:

Výrobní a logistický areál firmy Kment, s.r.o. ve Skleném nad Oslavou:

Video Kment - Dřevěné obaly:

Nahoru