VCI folie BRANOfol

Balení s aktivními inhibitory koroze VCI

Tento poměrně nový, vysoce účinný, cenově příznivý a efektivní způsob balení je vhodný zejména pro potřeby krátkodobější ochrany při exportním balení, ale i při mezioperační či skladové antikorozní ochraně. K balení používáme osvědčenou folii BRANOfol.

Balení do VCI folií má velmi dobré výsledky např. při balení větších sérií výrobků do Gitter či KLT  boxů či jiných unifikovaných obalů a to jak mezioperačně, tak i při kontinentální či zámořské přepravě.
Díky velice přijatelné ceně pak nachází uplatnění také u objemnějších výrobků, kde bylo v minulosti řešení antikorozní ochrany vzhledem k ceně výrobku nákladné a složité - jako např. ocelové konstrukce, pomocné rámy a příslušenství k technologickým celkům apod.

Jako podpůrné prvky lze použít i další materiály na bázi VCI vypařovacích inhibitorů koroze, jako jsou antikorozní papíry BRANOrost, VCI chipsy a oleje BRANOtect.
Pro tyto účely používáme dlouhodobě ověřené materiály značky BRANOpac, GmbH používané více než 60 let v automobilovém průmyslu a strojírenství.

VCI folii kombinujeme s těmito dřevěnými obaly:
Ukázky z realizace balení:

Nezávazná poptávka

Odesláním tohoto formuláře zároveň potvrzujete, že jste se seznámil/a s pdfInformacemi_GDPR.pdf povinně poskytovanými subjektům údajů, které Vám v souvislosti se zpracováním osobních údajů v rámci tohoto formuláře náleží.

Položky
Položka 1

* takto označená pole jsou povinná
Nahoru