Exportní balení

Exportní balení Kment

I přes stále se zdokonalující procesy v oblasti logistiky zůstává faktem, že řešení škod způsobených nedostatečnou ochranou zboží během přepravy je nejen velice finančně nákladné, ale může i výrazně poškodit obchodní vztahy. Součástí našeho komplexního servisu je exportní balení výrobků jako moderní a účinná ochrana před klimatickým a mechanickým zatížením při přepravě a skladování.

 Zajišťujeme vše potřebné od návrhu vhodné konstrukce  obalu, volby vhodných balicích materiálů, způsobu fixace, značení signováním, průvodní dokumentaci, balicí listy až po potřebná prohlášení k obalům. Tyto služby provádí naše mobilní balicí týmy přímo ve Vaší firmě, nebo lze pro balení využít prostory našeho Balicího centra.

Provádíme také nakládku a fixaci do kontejnerů. Díky bohatým zkušenostem jsme s naším týmem balicích techniků pro Vás schopni realizovat dodávku přepravních obalů a exportního balení s garancí nejvyšší bezpečnosti a kvality pro Váš výrobek. Základem těchto našich služeb je profesionalita a komplexnost.

Podstatným prvkem při balení a přepravě výrobků je i garance. Máme kvalitní pojištění odpovědnosti za výrobek (obal) i za službu (balení),

Výrobky našich zákazníků zabalené do našich obalů bezpečně cestují po celém světě (USA, Rusko, Čína, Indie, Japonsko, Austrálie, Izrael, Irán, Saudská Arábie, Spojené arabské emiráty, Quatar, Gabon, Etiopie, Chile, Venezuela, Island atd.)

 Výrobní a logistický areál firmy Kment, s.r.o. ve Skleném nad Oslavou:

Video Kment - Exportní balení:

Nahoru