Směrnice pro exportní balení

Drevene obaly_-_bedny_09

7.6.2022

Jsme velice rádi, že jsme se mohli jako členové pracovní skupiny (SYBA) přímo podílet na tvorbě tohoto dokumentu. Přibližně rok a půl náš tým čítající zástupce výrobních obalových firem, vysokých škol a logistiky sestavoval tento odborný souhrn poznatků a doporučení, který náš obor již naléhavě potřeboval. V tuto chvíli tři naši kolegové úspěšně získali certifikát Konstruktér exportních obalů na VOŠ a SPŠ Volyně. Jedná se o vůbec první skupinu našich techniků, kteří tento velmi přínosný kurz absolvovali. Zároveň kurz bude jednou z podmínek připravované certifikace naší firmy.

Směrnice pro exportní balení / Export packaging guidelines je technická norma pro exportní balení a výrobu exportních beden. Zahrnuje požadavky německé HPE, evropských směrnic FEFPEB i CTU Code. Norma je dvojjazyčná: CZ / EN.

2022-04-11 09.56.18Směrnice je současně technickým dokumentem pro certifikaci top výrobců exportních obalů, jak je to podobně zavedeno v německém svazu HPE. To přinese exportérům zvýšenou míru jistoty, eliminuje poškození exportovaného zboží z důvodu nevhodného obalu, případně vyloučení plnění pojišťovnou z důvodu nevhodného obalu.

Obsah Směrnice pro exportní balení / Export Packaging Guidelines ke stažení zde.

V případě zájmu o získání kompletní směrnice zašlete poptávku na adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

Nahoru