Exportní balení s garancí bezpečnosti pro Vaše výrobky

Jsme specialisté na exportní a průmyslové balení výrobků. Naším krédem je BALENÍ BEZ HRANIC - hranic zemí světa či velikosti, tvaru a hmotnosti. Zakládáme si na osobním přístupu. I Vám připravíme řešení na míru. Stačí si vybrat, s čím Vám můžeme pomoci.
Jsme silným partnerem pro Vaši logistiku
Společnost KMENT, s.r.o. navazuje na původní základy a tradice rodinné firmy Kment. Během svého působení od roku 1991 se z dřevařské výroby stala specializovaná společnost na realizaci exportního balení výrobků a výrobu dřevěných a VCI antikorozních obalů. Za tuto dobu se nám podařilo vytvořit jasnou koncepci, stabilní tým lidí a skvělé technické zázemí. Tradice naší firmy nám umožňuje být v atmosféře osobního přístupu stále operativní a kreativní k potřebám našich zákazníků.
Aktuálně ze světa exportního balení a logistiky
Vyšleme Vaše zboží do celého světa
Výrobky našich zákazníků zabalené do našich obalů bez hranic bezpečně cestují po celém světě. Exportujeme je například do těchto zemí: USA, Rusko, Čína, Indie, Japonsko, Austrálie, Izrael, Irán, Saudská Arábie, Spojené arabské emiráty, Quatar, Gabon, Etiopie, Chile, Venezuela, Island a dalších.
Nahoru