Antikorozní materiály BRANOpac GmbH

BRANOpac - produkty, které chrání před korozíJiž více než 25 let působíme na českém trhu s obaly a balením. Během svého působení od roku 1991 jsme načerpali velké množství zkušeností v oblasti exportního balení a ochrany proti korozi, které bychom rádi předali našim zákazníkům.

 
Jak pracují VCI inhibitory koroze?
Jedná se o fyzikálně chemický proces, kdy se inhibitory v uzavřeném obalu vypařují ze svého nosiče - např. papíru nebo fólie - a začínají vytvářet ochrannou atmosféru.
Jeho molekuly se již za několik desítek
minut usazují přímo na povrchu kovových dílů. Tím jednak zabraňují molekulám vody být v přímém styku s povrchem dílu, jednak vyrovnávají elektrický potenciál a tím brzdí korozní proudy, které korozi způsobují. Při správné koncentraci inhibitor koroze výrobku nevzniká ani po 24 měsících přepravy či uskladnění.

Díky samotným realizacím exportních balení jsme byli schopni objektivně posoudit, jak podstatný vliv na naši práci má kvalitní balicí materiál společně s vývojem a laboratorním zázemím.

Balicí materiál, který Vaše výrobky ochrání před korozí

Z tohoto důvodu jsme si hned v úvodu vybrali produkty značky BRANOpac GmbH, které používáme při našich realizacích balení již od roku 1998. V roce 2013 jsme získali oficiální zastoupení společnosti BRANOpac GmbH pro ČR. Ta je na trhu s antikorozními materiály již 60 let a patří v oblasti ochrany před korozí mezi uznávanou světovou špičku.

 

kment 01-1 poptavka-01 03

 

Video z výroby VCI antikorozních obalů:

Video - princip VCI inhibitorů koroze:

Nahoru