Vysoušedla TROPAgel, bariérové ALU fólie TRIpac

Vysoušedla TROPAgel a fólie TRIpac jsou špičkové materiály pro realizaci bariérového baleníVysoušedla TROPAgel a ALU fólie TRIpac jsou špičkové materiály pro realizaci bariérového balení. Prachotěsné sáčky TROPAgel obsahují vysoce aktivní vysoušecí látky, fólie TRIpac zaručují pevnost a těsnost obalu.

 

Prachotěsné sáčky TROPAgel

Prachotěsné sáčky a vysoušedla TROPAgelVysoušedla TROPAgel jsou prachotěsné sáčky z materiálu fleece. Sáčky s vysoušedly jsou vyráběny s  vysoce aktivními vysoušecími látkami, které díky své poréznosti zaručují vysoký stupeň vysušení vzduchu. Pohlcovací schopnost může činit až 35 % jejich vlastní hmotnosti při 80 % relativní vlhkosti a 25 °C. Sáčky  s vysoušedly TROPAgel jsou chemicky netečné a nenapadají jiné látky. Jsou biologicky odbouratelné,  šetrné k životnímu prostředí, nejedovaté a mohou být likvidovány s běžným domácím odpadem.

 

Bariérové ALU fólie TRIpac

Bariérové fólie TRIpacALU folie TRIpacLAMIpac jsou hliníkové, třívrstvé bariérové fólie, určené pro exportní balení výrobků. Jsou vyvinuty pro nepravidelně formované ocelové díly a stroje s ostrými hranami. Nepropustí vodní páry, tuky a oleje. Jsou mechanicky odolné, poddajné, z vnitřní strany svařitelné a teplotně stabilní od -40°C do +80 °C. Pomocí svářecích kleští lze svařovat malé sáčky, velké vaky, nebo opětovně uzavřít otevřený obal.

 

 BRANOpac Logo malé

Nahoru