Dřevěné obaly

Dřevěné bedny a obaly KmentDřevěný přepravní obal či bedna má v první řadě plnit funkci ochrannou. Nepochybně je však také vizitkou Vaší firmy a prodávaného výrobku - vždyť průmyslový obal je to, co zákazník uvidí jako první!

Dřevěné přepravní boxy včetně nadrozměrných obalů navrhujeme pomocí námi vyvinutého software ExBox k použití pro kamionovou, železniční, lodní i leteckou přepravu.

  • Moderní výrobní zázemí
  • Více než 30 let zkušeností
  • Vysoká flexibilita
  • Konstrukční software ExBox
  • Dle standardů HPE a SYBA
  • IPPC - ISPM FAO No. 15

Proč zvolit naše dřevěné přepravní obaly a bedny?

Díky širokému spektru přepravovaných výrobků a typů přepravy vychází naše dřevěné přepravní obaly především dle standardů HPE a SYBA, ale i norem GOST, S.E.I., BIS či interních předpisů nadnárodních korporací . Při konstrukci čerpáme zejména ze znalostí přepravního řetězce a nepřeberného množství již realizovaných řešení.

Široké využití našich dřevěných obalů

Největším přínosem našich dřevěných přepravních boxů jsou letité zkušenosti s konstrukcí nejrůznějších průmyslových obalů a beden pro nepřeberné množství typů výrobků, jako jsou např. elektronika, výrobní celky, stroje, elektrorozvaděče, hydraulika, armatury, sklo apod. včetně kompletních projektových řešení. Naší hlavní prioritou je bezpečnost Vašeho výrobku při přepravě.

Moderní výroba dřevěných přepravních obalů

V našem výrobním areálu máme k dispozici moderní a výkonné zázemí, technologii pro HT tepelné ošetření dle standardu IPPC - ISPM FAO No. 15, CNC přířezové automaty, CNC formátovací centrum, pneumatické sbíjecí pracoviště apod. Dřevěné přepravní bedny pak vyrábíme z kvalitního řeziva v kombinaci výplní z OSB desky, vodostálé překližky či jiných velkoplošných materiálů.

Poskytneme Vám profesionální poradenskou činnost, pomůžeme formulovat Vaše požadavky a vyhodnotit nabízená řešení. Dokážeme vyřešit i specifické požadavky na použité materiály, opakované použití obalů, recyklovatelnost, zajištění fytocertifikátu apod.

 

kment 01-1 poptavka-01 03

 

Ukázky realizací dřevěných beden a obalů:

Výrobní a logistický areál firmy Kment, s.r.o. ve Skleném nad Oslavou:

Video z výroby dřevěných přepravních obalů Kment:

Nahoru