Barierová ALU folie s vysoušedly

Balení pro zámořskou přepravu a skladování

Základem této klasické metody je bariérová ochrana výrobku proti klimatickým vlivům. Balení tvoří bariérová vrstva z ALU folie TRIpac, nepropustná pro vodní páry, a dostatečné množství vysoušedel TROPAgel, které po celou dobu udržují relativní vlhkost uvnitř obalu pod kritickou hranicí a tím zamezí korozi a oxidaci.

Množství vysoušedel dimenzujeme dle klimatického pásma, typu a délky přepravy, délky skladování apod. Bariérový obal součastně chrání před UV zářením, prachem a agresivními látkami až po dobu 5 let.

Tento typ balení je obzvláště vhodný tam, kde se předpokládá např. venkovní skladování v dřevěných obalech, dlouhodobé skladování či balení citlivých výrobků, a také tam, kde je předpoklad vyšších výkyvů teplot a vlhkosti atd. Pro tyto účely používáme dlouhodobě ověřené materiály značky BRANOpac, GmbHTROpack, GmbH hojně využívané v automobilovém průmyslu a strojírenství.

Barierovou ALU folii kombinujeme s těmito dřevěnými obaly:

Příklad postupu bariérového balení:

Ukázky z realizace balení do ALU folie:

Nezávazná poptávka hliníkové folie

Odesláním tohoto formuláře zároveň potvrzujete, že jste se seznámil/a s pdfInformacemi_GDPR.pdf povinně poskytovanými subjektům údajů, které Vám v souvislosti se zpracováním osobních údajů v rámci tohoto formuláře náleží.

Položky
Položka 1

* takto označená pole jsou povinná
Nahoru