VCI folie BRANOfol

Balení s aktivními inhibitory koroze VCI

Tento poměrně nový, vysoce účinný, cenově příznivý a efektivní způsob balení je vhodný zejména pro potřeby krátkodobější ochrany při exportním balení, ale i při mezioperační či skladové antikorozní ochraně. K balení používáme osvědčenou VCI folii BRANOfol.

Široké využití VCI folie

Balení do VCI folií má velmi dobré výsledky např. při balení větších sérií výrobků do Gitter či KLT boxů či jiných unifikovaných obalů, a to jak mezioperačně, tak i při kontinentální či zámořské přepravě. Díky velice přijatelné ceně pak nachází uplatnění také u objemnějších výrobků, kde bylo v minulosti řešení antikorozní ochrany vzhledem k ceně výrobku nákladné a složité - jako např. ocelové konstrukce, pomocné rámy, příslušenství k technologickým celkům apod.

Jako podpůrné prvky lze použít i další materiály na bázi VCI vypařovacích inhibitorů koroze, jako jsou antikorozní papíry BRANOrost, VCI chipsy a oleje BRANOtect. Pro tyto účely používáme dlouhodobě ověřené materiály značky BRANOpac, GmbH používané více než 60 let v automobilovém průmyslu a strojírenství.

VCI folii kombinujeme s těmito dřevěnými obaly:

Ukázky z realizace balení do VCI folie:

Nezávazná poptávka

Odesláním tohoto formuláře zároveň potvrzujete, že jste se seznámil/a s pdfInformacemi_GDPR.pdf povinně poskytovanými subjektům údajů, které Vám v souvislosti se zpracováním osobních údajů v rámci tohoto formuláře náleží.

Položky
Položka 1

* takto označená pole jsou povinná
Nahoru