Aktuality

Provedli jsme exportní balení tří motocyklů pro cestu Vandráků na Papuu Novou Guineu

kment vandraci2

5. 9. 2023

Tři Vandráci Pavel Liška, Honza Révai a Hynek Bernard vyrazili na další motoputování na Papuu Novou Guineu. A my jsme s velkou hrdostí pro chlapy připravili exportní balení tří motocyklů pro cestu na Papuu a zpět. Zabalili jsme stroje CFMOTO 700CL-X Adventure, Yamahu Tenere 700 a HONDU CRF 300L.

Číst více...

Digitální transformace společnosti Kment, s.r.o.

Cílem projektu je implementace digitálních nástrojů, konkrétně systému řízení výroby eMistr, za účelem zvyšování efektivity procesů a produktivity:

• dokonalý přehled o výrobě v reálném čase,
• přehledná grafická prezentaci výrobních dat na obrazovkách ve výrobě a mobilních zařízeních,
• jednoduchá kontrola zajištěnosti materiálu pro výrobu a jeho objednávání,
• přesná data a informace o nákladech, rozpracovanosti a efektivitě výrobních zakázek.

Kment Publicita

Cenné umění ze skla putovalo do Německa v našich obalech

kment baleni_umelecke_sklo

22. 5. 2023

Naše obaly lze využít také pro přesun velmi cenných a křehkých uměleckých děl. Přesně tak tomu bylo v případě transportu uměleckých děl ze skla uměleckého skláře - sochaře Jaroslava Wasserbauera z Vysočiny do Hamburku v Německu na vernisáž.

 

Číst více...

Při správné antikorozní ochraně nemusí být vlhkost strašákem

Antikorozní fólie_VCI7. 3. 2023

Přepravovanou elektroniku, různé kovové součástky, ale i další zboží ohrožuje poškození vlivem vlhkosti, která se k produktu může dostat zvenčí nebo také zkondenzovat uvnitř balení. Ochranu proti korozi zajišťují vhodná obalová řešení, k nimž patří například antikorozní fólie a vysoušedla.

Číst více...

Příprava balení exportního projektu

příprava balení_exportního_projektu
28. 11. 2022

Jakožto firma provádějící služby exportního balení se v praxi setkáváme s velmi pestrou paletou zákazníků, typů produktů i požadavků na balení a logistiku. Ale i přes tuto velkou rozmanitost, mají téměř všechny projekty jeden společný cíl - Doručit projekt efektivně, bezpečně a včas do cílové destinace.
 

Číst více...

Nadrozměrná balení a fixace v otázkách a odpovědích

Nadrozměrný náklad

27. 9. 2022

Podívejte se s námi na problematiku nadrozměrných balení a fixace, připravili jsme přehled nejdůležitějších otázek a odpovědí, které vás budou zajímat. Téma nadrozměrných obalů je velmi diskutované, rovněž je často kladena otázka, jak nadrozměrné náklady správně fixovat

 

Číst více...

Rozšíření areálu firmy o multifunkční halu 5

IMG 5570

27. 9. 2022

Po dlouhých přípravách jsme na začátku roku 2021 zahájili projekt Rozšíření areálu firmy 2021. Ten ve své úvodní části řeší zbudování nové kanalizace a ČOV pro celý areál. Následně zajistí rozšíření krytých skladovacích ploch o dvě montované plachtové haly.

Hlavní částí je výstavba multifunkční Haly 5, která zahrnuje výrobní část produkce VCI a ALU bariérových obalů, navazující sklad VCI a balicího materiálu a konečně i administrativní patro s moderními kancelářemi včetně jednací či školící místností s patřičným zázemím.

Číst více...

Nahoru