Exportní a zámořské balení

Exportní a zámořské balení výrobků ve firmě Kment, s.r.o.

I přes stále se zdokonalující procesy v oblasti logistiky zůstává faktem, že řešení škod způsobených nedostatečnou ochranou zboží během přepravy je nejen velice finančně nákladné, ale může i výrazně poškodit obchodní vztahy.

Součástí našeho servisu je proto jak návrh a výroba průmyslových obalů a transportních beden, tak i samotné exportní balení výrobků. Jedná se o moderní a účinnou ochranu před klimatickým a mechanickým zatížením při přepravě a skladování.

Komplexní exportní balení

Zajišťujeme vše potřebné od návrhu vhodné konstrukce exportního obalu, volby vhodných balicích materiálů, způsobu fixace, značení signováním, průvodní dokumentace a balicích listů až po potřebná prohlášení k obalům. Tyto služby provádí naše mobilní balicí týmy přímo ve Vaší firmě, nebo lze pro balení využít prostory našeho Balicího centra.

Zámořské balení do námořních kontejnerů

V rámci exportního balení provádíme také nakládku a fixaci do námořních kontejnerů. Díky bohatým zkušenostem jsme s naším týmem balicích techniků schopni zrealizovat dodávku přepravních obalů a exportního balení jakéhokoliv zboží včetně velkých strojů s garancí nejvyšší bezpečnosti a kvality. Základem těchto našich služeb je profesionalita a komplexnost.

Podstatným prvkem při exportním průmyslovém balení a přepravě výrobků je i garance. Máme kvalitní pojištění odpovědnosti za výrobek (obal) i za službu (balení).

Export do celého světa

Výrobky našich zákazníků zabalené do exportních obalů a transportních beden Kment bezpečně cestují po celém světě (USA, Rusko, Čína, Indie, Japonsko, Austrálie, Izrael, Irán, Saudská Arábie, Spojené arabské emiráty, Quatar, Gabon, Etiopie, Chile, Venezuela, Island atd.)

 

kment 01-1 poptavka-01 03

 

Výrobní a logistický areál firmy Kment, s.r.o. ve Skleném nad Oslavou:

Video - exportní balení zboží ve firmě Kment:

Exportní balení
Bezpečné
a kvalitní balení, 25 let zkušeností
Komplexní řešení
logistiky projektu, odpovědnost
a pojištění
Nahoru