Exportní a zámořské balení

Exportní a zámořské balení výrobků ve firmě Kment, s.r.o.

I přes stále se zdokonalující procesy v oblasti logistiky zůstává faktem, že řešení škod způsobených nedostatečnou ochranou zboží během přepravy je nejen velice finančně nákladné, ale může i výrazně poškodit obchodní vztahy.

Součástí našeho servisu je proto jak návrh a výroba průmyslových obalů a transportních beden, tak i samotné exportní balení výrobků. Jedná se o moderní a účinný způsob ochrany před klimatickým a mechanickým zatížením při přepravě a skladování.

Komplexní exportní balení a projektová řešení

Zajistíme řešení celého exportního projektu. Vše potřebné od návrhu vhodné konstrukce exportního obalu, volby vhodných balicích materiálů, způsobu fixace, značení signováním, průvodní dokumentace, balicích listů, plánů nakládek až po potřebná prohlášení k obalům. Tyto služby provádí naše mobilní balicí týmy přímo ve Vaší firmě, nebo lze pro balení využít prostory našeho Balicího centra.

Zámořské balení do námořních kontejnerů

V rámci exportního balení provádíme také nakládku a fixaci do námořních kontejnerů. Díky bohatým zkušenostem jsme s naším týmem balicích techniků schopni zrealizovat dodávku přepravních obalů a exportního balení širokého spektra výrobků. To vše s garancí nejvyšší bezpečnosti a kvality a převžetím odpovědnosti za celý proces. Základem těchto našich služeb je profesionalita a komplexnost.

Podstatným prvkem při exportním průmyslovém balení a přepravě výrobků je i garance. Máme kvalitní pojištění odpovědnosti zahrnující celý proces a s ním spojená rizika.

Export do celého světa

Výrobky našich zákazníků zabalené do exportních obalů a transportních beden Kment bezpečně cestují po celém světě (USA, Rusko, Čína, Indie, Japonsko, Austrálie, Izrael, Irán, Saudská Arábie, Spojené arabské emiráty, Quatar, Gabon, Etiopie, Chile, Venezuela, Island atd.)

 

kment 01-1 poptavka-01 03

 

Výrobní a logistický areál firmy Kment, s.r.o. ve Skleném nad Oslavou:

Video - exportní balení zboží ve firmě Kment:

Nahoru