Exportní průmyslové balení

Exportní průmyslové balení výrobků, strojů a dalšího zboží ve firmě Kment, s.r.o.

I přes stále se zdokonalující procesy v oblasti logistiky zůstává faktem, že řešení škod způsobených nedostatečnou ochranou zboží během přepravy je nejen velice finančně nákladné, ale může i výrazně poškodit obchodní vztahy. Součástí našeho komplexního servisu je exportní průmyslové balení výrobků jako moderní a účinná ochrana před klimatickým a mechanickým zatížením při přepravě a skladování.

Zajišťujeme vše potřebné od návrhu vhodné konstrukce obalu, volby vhodných balicích materiálů, způsobu fixace, značení signováním, průvodní dokumentace a balicích listů až po potřebná prohlášení k obalům. Tyto služby provádí naše mobilní balicí týmy přímo ve Vaší firmě, nebo lze pro balení využít prostory našeho Balicího centra.

Exportní balení do námořních kontejnerů

Provádíme také nakládku a fixaci do námořních kontejnerů. Díky bohatým zkušenostem jsme s naším týmem balicích techniků schopni zrealizovat dodávku přepravních obalů a exportního balení jakéhokoliv zboží včetně velkých strojů s garancí nejvyšší bezpečnosti a kvality. Základem těchto našich služeb je profesionalita a komplexnost.

Podstatným prvkem při exportním průmyslovém balení a přepravě výrobků je i garance. Máme kvalitní pojištění odpovědnosti za výrobek (obal) i za službu (balení).

Export do celého světa

Výrobky našich zákazníků zabalené do našich obalů bezpečně cestují po celém světě (USA, Rusko, Čína, Indie, Japonsko, Austrálie, Izrael, Irán, Saudská Arábie, Spojené arabské emiráty, Quatar, Gabon, Etiopie, Chile, Venezuela, Island atd.)

Výrobní a logistický areál firmy Kment, s.r.o. ve Skleném nad Oslavou:

Video - exportní balení zboží ve firmě Kment:

Nahoru