Provedli jsme exportní balení tří motocyklů pro cestu Vandráků na Papuu Novou Guineu

kment vandraci2

5. 9. 2023

Tři Vandráci Pavel Liška, Honza Révai a Hynek Bernard vyrazili na další motoputování na Papuu Novou Guineu. A my jsme s velkou hrdostí pro chlapy připravili exportní balení tří motocyklů pro cestu na Papuu a zpět. Zabalili jsme stroje CFMOTO 700CL-X Adventure, Yamahu Tenere 700 a HONDU CRF 300L.

Motorky byly v bedně baleny barierově v ALU folii s vysoušedly. Uvnitř bedny měli pánové i set na přípravu pro cestu zpět, v Papui Nové Guinei si motorky zabalí sami a k tomu od nás dostali patřičné instrukce. Do letadla si museli vzít s sebou např. i aku šroubovák, aby se na místě do beden vůbec dostali. Pánové mají rádi dobrodružství, tak ať je to se vším všudy.

K požadavkům našich klientů přistupujeme s maximální flexibilitou. Tak tomu bylo i u projektu balení motocyklů CFMOTO 700CL-X Adventure, Yamahy Tenere 700 a HONDY CRF 300L pro dobrodružné putování na Papuu Novou Guineu.

Každý z těchto motocyklů byl opatrně zabalen do barierové ALU folie s vysoušedly, což zajistilo jejich ochranu během přepravy. Navíc, aby byla cesta zpět stejně bezproblémová, poskytli jsme cestovatelům komplexní sady pro balení a detailní instrukce.

Tak přejeme pěkné putování bez nehod a zranění a kdykoliv se budeme znovu těšit na viděnou.

pdfVandráci prezentace 2023

Nahoru