BRANOrost VCI papír (premium)

rostAntikorozní papíry BRANOrost jsou kvalitní pevné papíry s obsahem VCI inhibitorů (Volatile Corrosion Inhibitors) chránících Vaše zboží proti korozi. V balení se z těchto papírů vypařuje inhibitor a vytváří ochrannou atmosféru, která zabraňuje tvorbě koroze na kovových dílech. Díky stálému vypařování inhibitorů se i po krátkém otevření obalu ochranná atmosféra znovu rychle obnoví.

Papíry BRANOrost působí na dotyk, ale i bezdotykově až na vzdálenost 30 cm. Dle potřeby mohou být použity jako přířezy, proložky nebo jako výplň celého obalu. BRANOrost je vhodný pro expedici, výrobu a skladování.

Rychlost vytvoření ochranné atmosféry závisí na velikosti balení a množství použitého papíru. Jako obecné pravidlo platí, že při vzdálenosti 30 cm se ochrana vytvoří do 15 minut. Výjimku tvoří barevné kovy. Zde se vytvoří ochranná atmosféra při vzdálenosti 12 cm do 24 hodin.

BRANOrost R

  • chrání: ocel, chrom, čistý cín, čistý hliník a litinu
  • není vhodný: na kadmium, zinek, nikl, olovo, pájecí cín, magnézium, wolfram a molybden, měď a její slitiny
  • technický listpdfBRANOrost R

BRANOrost U

  • chrání: ocel, litinu (jen při přímém kontaktu), zinek, chrom, měď, mosaz, bronz, čistý hliník, čistý cín
  • není vhodný: na kadmium, olovo, pájecí cín, magnézium, wolfram a molybden
  • technický listpdfBRANOrost U

   

 

Nezávazná poptávka

Nesprávný formát
Nesprávný formát
Nesprávný formát
Nesprávný formát
Nesprávný formát
Nesprávný formát
Nesprávný formát

* so bezeichnete Angaben sind pflichtig

Odesláním tohoto formuláře zároveň potvrzujete, že jste se seznámil/a s  pdfInformacemi_GDPR.pdf povinně poskytovanými subjektům údajů, které Vám v souvislosti se zpracováním osobních údajů v rámci tohoto formuláře náleží.

Nahoru