BRANOral C10 - Tekutá ochrana pro barevné kovy

olej-2BRANOral C10 je čirý alkoholový konzervační prostředek. Používá se ve zředěném stavu v tekutinách používaných při obrábění nebo v oplachovacích lázních. 

BRANOral C10 vytváří na barevných kovech mimořádně tenkou, prakticky neviditelnou pasivační vrstvu. Tím se podstatně zlepšuje odolnost vůči orosení, ať již na povrchu nebo také uvnitř svitku materiálu. Předchází se také případnému zhoršení vlastností při pájení.

 

Použití a dávkování:
BRANOral C10 je vhodný antikorozní prostředek na konzervaci dutin, kde není vhodné použití papírů BRANOrost, dále u úzkých trubek, potrubí atd.

BRANOral se vstřikuje do dutin, trubek a jiných uzavíratelných systémů. Aplikuje se také po kapkách do fóliových vaků. Koncentrace obvykle 2 až 6 procent váhy (C10).

BRANOral C10

  • chrání: používá se přednostně na měděné, bronzové a mosazné svitky, ale také na trubky, kolejnice, dráty a soustružené, lisované díly (jako drobný materiál)

Produkty BRANOpac = systémové řešení:
Dle náročnosti Vašeho požadavku máte u výrobků BRANOpac vždy možnost vybrat mezi variantou Basic, Premium, nebo zákaznické řešení na míru.

loga

 

Nezávazná poptávka

Nesprávný formát
Nesprávný formát
Nesprávný formát
Nesprávný formát
Nesprávný formát
Nesprávný formát
Nesprávný formát

* so bezeichnete Angaben sind pflichtig

Odesláním tohoto formuláře zároveň potvrzujete, že jste se seznámil/a s pdfInformacemi_GDPR.pdf povinně poskytovanými subjektům údajů, které Vám v souvislosti se zpracováním osobních údajů v rámci tohoto formuláře náleží.

 

Nahoru