BRANOrol VCI - VCI ochrana proti korozi

branotect2BRANOrol je antikorozní olej na bázi minerálních olejů, bez rozpouštědel, vosku, tuku z ovčí vlny, silikonu, neobsahuje anorganické přísady.
BRANOrol chrání dvojím způsobem: jako olejový film na kovových površích odváděním malého množství účinných antikorozních látek nad olejovou hladinu v obklopujícím vzduchu- princip VCI (Volatile Corrosion Inhibitors). V uzavřených dutých prostorech se vytváří neustále ochranná atmosféra s vypařovacími inhibitory koroze.

 

 

Použití a dávkování:
používá se k ochraně dutých prostor převodovek, pump, motorů, válců, potrubí, nádrží během dopravy a skladování nově vyrobených jednotek. Dále při sezónním vyřazení z provozu (zemědělské stroje, zařízení k odklízení sněhu, lodí apod.). Nepoužívá se na ochranu dutin karosérií automobilů. BRANOrol se vlije nebo vstříkne do dutin, které mají být ochráněny. Poté se pokud možno všechny otvory těsně uzavřou.

 

Dávkování:
Obecně 1 m3: 300 ml BRANOrol na m3 dutin (u větších agregátů doporučujeme konzultovat).
Doba ochrany: ochrana dutin (formou VCI) - doba ochrany je závislá těsnosti celého systému. U zcela utěsněného okruhu není doba ochrany časově omezena. Ochrana olejovým filmem - cca 500 hodin (ocel 1.0038, klima zkoušky DIN 50 017 - KFW).

BRANOrol VCI

  •  chrání: je speciálně určen k ochraně oceli.

Produkty BRANOpac = systémové řešení:
Dle náročnosti Vašeho požadavku máte u výrobků BRANOpac vždy možnost vybrat mezi variantou Basic, Premium, nebo zákaznické řešení na míru.

loga

 

Nezávazná poptávka

Nesprávný formát
Nesprávný formát
Nesprávný formát
Nesprávný formát
Nesprávný formát
Nesprávný formát
Nesprávný formát

* so bezeichnete Angaben sind pflichtig

Odesláním tohoto formuláře zároveň potvrzujete, že jste se seznámil/a s pdfInformacemi_GDPR.pdf povinně poskytovanými subjektům údajů, které Vám v souvislosti se zpracováním osobních údajů v rámci tohoto formuláře náleží.

 

Nahoru