BRANOtect Export - antikorozní olej

01-olejBRANOtect Export je tekutý antikorozní olej z rafinátů minerálních olejů petrolejových destilátů. BRANOtect neobsahuje ani silikon ani tuk z ovčí vlny. Produkt se vyznačuje vynikajícím vzlínáním (lícované spoje), mazacím účinkem a vytěsňováním vody.

 

Výhoda těchto olejů je zasychající účinek, plastický film a transparentní barva.

BRANOtect je mnohostrannou pomocí při zacházení s kovovými částmi. Na kovových plochách vytváří mimořádně tenký, ale přesto vysoce účinný přechodný plastický ochranný film. Podél kovové povrchové plochy proteče do lícování, spár, drážek a pórů a vytěsní přitom zachycenou vlhkost. Maže všechny kluzné kovové plochy a pohyblivé části.

Ochrana všech kovových částí, sériových výrobků, přesných výrobků, konstrukčních skupin, strojů, příslušenství, nástrojů, měřidel, spínacích kontaktů, všech pohyblivých částí při přepravě.

Jako konzervování mezi jednotlivými stupni zpracování, při meziuskladnění, např. zhotovení zásob, konec týdne, podniková dovolená nebo pozastavení práce. Jako pomoc při montáži na pracovišti. Díky své schopnosti tečení uvolňuje BRANOtect také pevně usazené šrouby.

Dalšími oblastmi použití jsou domácnost, údržba automobilu, péče o automobily.

Nanáší se ponořením, nátěrem nebo postřikováním. Nechat 1-2 h odpařovat. Nenanášet na horké díly.

BRANOtect Export 

  • chrání: je vhodný pro všechny kovy

Produkty BRANOpac = systémové řešení:
Dle náročnosti Vašeho požadavku máte u výrobků BRANOpac vždy možnost vybrat mezi variantou Basic, Premium, nebo zákaznické řešení na míru.   

loga

 

 

Nezávazná poptávka

Nesprávný formát
Nesprávný formát
Nesprávný formát
Nesprávný formát
Nesprávný formát
Nesprávný formát
Nesprávný formát

* so bezeichnete Angaben sind pflichtig

Odesláním tohoto formuláře zároveň potvrzujete, že jste se seznámil/a s pdfInformacemi_GDPR.pdf povinně poskytovanými subjektům údajů, které Vám v souvislosti se zpracováním osobních údajů v rámci tohoto formuláře náleží.

 

Nahoru