BRANOtect AIII - antikorozní olej

Antikorozní olej BRANOtect AIII - Kment, s.r.o.BRANOtect AIII je tekutý antikorozní olej z rafinátů minerálních olejů petrolejových destilátů. BRANOtect AIII neobsahuje silikon ani tuk z ovčí vlny. Vyznačuje se vynikajícím vzlínáním (lícované spoje apod.), mazacím účinkem a vytěsňováním vody. Jeho výhodou je také zasychající účinek, plastický film a transparentní barva.

BRANOtect AIII - plastický ochranný film na kovové povrchy

BRANOtect AIII je mnohostranným pomocníkem při zacházení s kovovými částmi. Na kovových plochách vytváří mimořádně tenký, ale přesto vysoce účinný přechodný plastický ochranný film. Podél kovové povrchové plochy proteče do lícování, spár, drážek a pórů a vytěsní přitom zachycenou vlhkost. Maže všechny kluzné kovové plochy a pohyblivé části.

Využití antikorozního oleje BRANOtect AIII

  • Ochrana všech kovových částí, sériových výrobků, přesných výrobků, konstrukčních skupin, strojů, příslušenství, nástrojů, měřidel, spínacích kontaktů a všech pohyblivých částí při přepravě.
  • Konzervování mezi jednotlivými stupni zpracování a při meziuskladnění, např. při zhotovení zásob, na konci týdne, při podnikové dovolené nebo při pozastavení práce.
  • Pomoc při montáži na pracovišti - díky své schopnosti tečení uvolňuje BRANOtect AIII také pevně usazené šrouby.
  • Dalšími oblastmi použití jsou domácnost, údržba automobilu a péče o automobily.

BRANOtect AIII se nanáší ponořením, nátěrem nebo postřikováním. Poté se nechá působit 1-2 h. Neměl by se nanášet na horké díly.

BRANOtect AIII je vhodný pro všechny kovy.

Produkty BRANOpac = systémové řešení

Dle náročnosti Vašeho požadavku máte u výrobků značky BRANOpac vždy možnost vybrat mezi variantou Basic či Premium, anebo zvolit zákaznické řešení na míru. 

Antikorozní olej BRANOtect AIII od společnosti BRANOpac - Kment, s.r.o.

 

 

Nezávazná poptávka

Nesprávný formát
Nesprávný formát
Nesprávný formát
Nesprávný formát
Nesprávný formát
Nesprávný formát
Nesprávný formát

* so bezeichnete Angaben sind pflichtig

Odesláním tohoto formuláře zároveň potvrzujete, že jste se seznámil/a s pdfInformacemi_GDPR.pdf povinně poskytovanými subjektům údajů, které Vám v souvislosti se zpracováním osobních údajů v rámci tohoto formuláře náleží.

Nahoru